Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Litterær gjest – Maria Szacinski

fredag 15/11-19

Tidspunkt: 12:00 til 13:00

Horten bibliotek

Rom/Sal: Horten bibliotek

Tema: Foredrag, Litteratur

Målgruppe: Alle

Pris: Gratis

 

Foto av Maria Szancinski
Maria Szacinski. Foto: Bente-Linn.

Litteraturformidler Maria Szacinski vil idag prate 3 bøker:

Undset og Svarstad: Diktning, kunst og kjærlighet
Sigrid Undset: Jenny
Sigrun Slapgard: Maleren

Maria Szacinski er pensjonert lærer med norsk og litteratur som hovedfag, bor i Tønsberg og har gitt ut 2 bøker.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 21/10-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 21/10-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20
Rollespel nettside

AVLYST! Rollespillkveld

onsdag 21/10-20, kl 16:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
bilde av Maria Szacinski med en bok i hendene
Maria Szacinski, Foto Thomas Overvik

Bokprat med Maria

onsdag 21/10-20, kl 17:30

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 21/10-20,
and Once on Wednesday 18/11-20
et tegnet bilde av en fyllepenn og en gitar
Musikk og poesi , bilde: Jonas A. Larsen

Musikk & poesi

onsdag 21/10-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 21/10-20,
and Once on Wednesday 18/11-20
Bilde av forfatteren Marianne Storberg og bokomslag til boka "Bli hos meg"li hos meg Storberg, nettside

Forfattermøte: Marianne Storberg

torsdag 22/10-20, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Stokke bibliotek

IngerHagerupiOrdOgToner

Inger Hagerup i ord og toner

torsdag 22/10-20, kl 19:00

Horten bibliotek

Lesestund Foto: TNB
Lesestund Foto: TNB

FULLT! Lesestund

fredag 23/10-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia

Masse-bøker-på-gresset

Litteraturhalvtimen

fredag 23/10-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
FilmfredagWasteLand

Filmfredag: Waste land

fredag 23/10-20, kl 12:00

Horten bibliotek

Hortensrommet

Heidi Linde Foto  Carl Christian Raabe
Foto: Carl Christian Raabe

Avlyst! Forfattermøte med Heidi Linde

lørdag 24/10-20, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Skafferiet på Tjøme



Translate »