Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Litterær gjest – Maria Szacinski

fredag 09/11-18

Tidspunkt: 12:00 til 13:00

Horten bibliotek

Rom/Sal: Scenen

Tema

Målgruppe: Voksne

Pris: Gratis

 

Foto av Maria Szancinski
Maria Szacinski. Foto: Bente-Linn.

Maria Szacinski presenterer noveller, av blant andre Kjell Askildsen.

Loading Events Flere arrangement:
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 24/04-19, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Eventyrrommet, Sandefjord Bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 24/04-19
Illustrasjonsbilde til språkkafé på Larvik bibliotek

Språkkafé

onsdag 24/04-19, kl 13:15

Larvik bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day
Rollespill
Foto: Tønsberg og Færder bibliotek

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

onsdag 24/04-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19
Maria Szacinski
Maria Szacinski, Foto Thomas Overvik

Bokprat med Maria

onsdag 24/04-19, kl 17:30

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek

Illustrasjonsbilde til Filosofisk hjørne på Larvik bibliotek

Filosofisk hjørne – Erik Gjestvang

onsdag 24/04-19, kl 18:00

Larvik bibliotek

Musikk og poesi

Musikk & poesi

onsdag 24/04-19, kl 18:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Anne Bugge Næss lesestund
Anne Bugge-Næss, foto: Stokke bibliotek

Lesestund for barn

torsdag 25/04-19, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Stokke bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 26/04-19
Illustrasjonsbilde til BokSnakk

BokSnakk – Stavern

torsdag 25/04-19, kl 11:00

Larvik bibliotek

Larvik bibliotek avdeling Stavern

Bokstreif - Holmestrandbibliotekenes bokturné

Bokstreif

torsdag 25/04-19, kl 12:00

Sande bibliotek

Øyvind Madsen, filosofikafé. Foto Anne Mette Haddeland
Foto: Anne Mette Haddeland

Filosofikafé

torsdag 25/04-19, kl 13:00

Horten bibliotek

Hortensrommet

Etter skoletid. Logo

Etter skoletid (Lardal)

torsdag 25/04-19, kl 14:00

Larvik bibliotek

Larvik bibliotek avdeling Lardal

Jackbox
Ta med mobilen og bli med! Foto: Jackbox Games

MAKEit: Jackbox.tv – partyspill & quiz

torsdag 25/04-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 25/04-19,
and Once on Monday 03/06-19


Translate »