Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Litteratur som redning

fredag 20/09-19

Tidspunkt: 12:00 til 13:00

Horten bibliotek

Rom/Sal: Scenen

Tema: Foredrag, Litteratur

Målgruppe: Alle

Pris: Gratis

 

Foto av Unni-Elisabeth Ørbeck
Foto: Ann Kristin Søveren

Da Unni Elisabeth Ørbeck ble alvorlig syk og fikk diagnosen Sjøgrens syndrom, kjente hun at hun fikk stor hjelp gjennom å lese bøker. Denne personlige historien viser til 5-6 bøker som ble redningen for henne, og som ga henne fraft og styrke i hverdagen.

Loading Events Flere arrangement:
Foto. Bokkafe fra Larvik. Foto Irene Nørberg.
Foto: Irene Nørberg

Et streif gjennom bokåret – AVLYST!

torsdag 21/11-19, kl 12:00

Horten bibliotek

Scenen

Robot. Foto.
Foto: Pixabay

Sci-fi Night

torsdag 21/11-19, kl 15:00

Horten bibliotek

Rollespill
Foto: Tønsberg og Færder bibliotek

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

torsdag 21/11-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19,
and Once on Thursday 12/09-19,
and Once on Thursday 26/09-19,
and Once on Thursday 10/10-19,
and Once on Thursday 24/10-19,
and Once on Thursday 07/11-19,
and Once on Thursday 21/11-19
Foto Stein Lunde
Stein Lunde, foto: Knut Røthe

Forbryter uten brekkjern

torsdag 21/11-19, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Mørke Sigri Sandberg
Foto: Sigri Sandberg

Sigri Sandberg: Mørke – stjerner, redsel og fem netter på Finse

torsdag 21/11-19, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Stokke bibliotek

Mønster
Foto: Pixabay

Filosofisk hjørne

torsdag 21/11-19, kl 18:00

Sande bibliotek

Bilde av Monica Isakstuen. Foto: Tommy Ellingsen

Bokbad med Monica Isakstuen

torsdag 21/11-19, kl 19:00

Holmestrand bibliotek

Lesestund Foto: TNB
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 22/11-19, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 29/11-19
Småbarnsang

Småbarnsang

fredag 22/11-19, kl 10:30

Revetal bibliotek

Foto av Fredrik Bjønnes
Foto: Ukjent

«Redesignet historie – yngre jernalders verdensbilde tilpasset vår tid»

fredag 22/11-19, kl 12:00

Horten bibliotek

Scenen

Masse-bøker-på-gresset

Litteraturhalvtimen

fredag 22/11-19, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 13/12-19
Juleverksted Foto: Privat
Foto: Privat

Juleverksted

lørdag 23/11-19, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Barneavdelingen



Translate »